Wesołych Świąt!

Hej, haj, heloł!

Znalazłam chwilkę, żeby dorwać się do laptopa, więc Kochani chciałabym złożyć Wam jak najserdeczniejsze życzenia świąteczne.


Domyślam się, że tego, aby te Święta były zdrowe i szczęśliwe życzyło Wam już gro osób, więc i ja się do tego przyłączam. Ba! Oby to zdrowie i szczęście trwało nieprzerwanie!

Pewnie wielu z Was życzono spełnienia marzeń, czego i ja życzę, by Wasze marzenia, nawet te najskrytsze, się spełniły. Ale pamiętajcie, że życzenia same się nie spełniają, życzenia się spełnia. Więc życzę Wam możliwości wzięcia losu we własne ręce, czasu oraz odwagi, żeby te marzenia pospełniać. A jak spełnicie to obrania kolejnego celu bądź wyzwania :)

Życzę Wam również uśmiechu na każdy dzień, pogody ducha, znajdowaniu radości w nawet najmniejszej rzeczy, szczerej oraz wspierającej przyjaźni, wielu cudownych chwil z najbliższymi, jak najmniej trosk i zmartwień oraz aby żaden orzech nie był ciężki do zgryzienia! :)


Uczącym życzę jak najmniej problemów z uczącymi się, a uczącym się życzę jak najmniej problemow z ich nauczycielami! Każdemu z Was życzę jak najokazalszych owoców nauki! 

Poza tym życzę tego, co komu sprawiło by odrobinę przyjemności... Hmm... Może znalezienia wymarzonej sukienki w swoim rozmiarze? Fajnej przeceny na narzędzia do garażu albo kosmetyki? Wydania książki ulubionej autorki? Żeby mąż zgodził się na obiecany 8 lat temu remont? Albo żona żeby zgodziła się na wakacje na Mazurach? Czy może żeby rodzice pozwolili wrócić później z dyskoteki? Żeby jeść co się chce i nie przytyć? Tego wszystkiego i jeszcze więcej życzę Wam w te święta ja, Alina :)

Frohe Weihnachten! Ho,ho,ho!  :)


Hej, haj, heloł!

Hej, haj, heloł!
To mój pierwszy post tutaj, mam nadzieję, że szybko ogarnę jak to działa i funkcjonuje i niedługo będę mogła napisać coś sensownego ;-)
Muszę uporać się z przeniesiem postów stamtąd i będziemy hulać tutaj!

Także słówko na dziś:
Przeprowadzka - der Umzug

Miłego!

Zusammen można więcej - voll. 5 - jesień

Hej, haj, heloł! Dzisiejszy wpis powstał w ramach projektu " Zusammen można więcej " - projektu, który tworzą germanistki z za...